Przeprowadzka w Warszawie

Przeprowadzka w Warszawie

Szukając w Warszawie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która będzie nam wsparciem podczas zmiany miejsca zamieszkania, powinniśmy przeanalizować wiele aspektów, za sprawą których wybierzemy mądrze i będziemy zadowoleni ze świadczonych usług, a przeprowadzka w Warszawie przebiegnie bezproblemowo.

Przeprowadzka w Warszawie – zakres usług

Na początku spiszmy na kartce, co chcemy osiągnąć podczas przeprowadzki. Przewieźć rzeczy, czy również wysprzątać opuszczane mieszkanie, zutylizować niepotrzebne rzeczy i dokumenty, zdemontować meble i zmontować je w nowym miejscu, zapakować kompleksowo całość mienia, w tym sprzęty IT oraz RTV AGD, porcelanę, pamiątkowe i cenne dekoracje dużych gabarytów?

Czy przeprowadzamy się w obrębie Warszawy, np. z Ursynowa na Mokotów, czy może opuszczamy stolicę? To ważne ze strategicznego (w tym logistycznego i finansowego) punktu widzenia. Na jak długo planujemy wynająć samochód (i tu pytanie kolejne, czy potrzebujemy wsparcia osób trzecich, to jest kierowcy i innych pracowników, którzy pomogą wnosić, znosić i składać mienie, czy może zależy nam na samym pojeździe?).

I wreszcie cennik. Zapoznajmy się dokładnie z finansową perspektywą skorzystania z usług firmy przeprowadzkowej w Warszawie. Oczywiście cena nie jest głównym kryterium, bo liczą się profesjonalizm i doświadczenie, ale zwróćmy uwagę na ewentualne dodatkowe opłaty, ukryte koszty i nieprecyzyjnie wyjaśnione kwestie w regulaminie.

Zabezpieczenie naszego mienia podczas przeprowadzki

Oprócz zawinięcia szkła w folię bąbelkową, ułożenia ubrań w kartonach czy schowania garniturów wełnianych do pokrowców, pamiętajmy też o tym, aby ubezpieczyć mienie podczas przeprowadzki. To ważne zwłaszcza, jeśli przewozimy rzeczy drogocenne jak dzieła sztuki, sprzęty lub wielkogabarytowe drogie meble, które mają dla nas wartość materialną i sentymentalną a nawet są unikatami.

Bezpieczeństwo podczas pandemii

Jeśli jesteśmy w grupie ryzyka a wszelkie kontakty z osobami trzecimi wzbudzają w nas lekki niepokój, zadbajmy o to, by wybrać firmę, która przestrzega wszelkich norm. Mowa tu o normach sanitarno-epidemiologicznych i działaniach zgodnych z obecnie panującymi obostrzeniami.

Dystans, dezynfekcja i maseczki (a nawet rękawiczki) to podstawa, jeśli zależy nam na naszym zdrowiu i bezpieczeństwie. Niedopuszczalne jest, aby na miejsce przyjechali pracownicy firmy przeprowadzkowej sprawiający wrażenie chorych, zakatarzonych, bez maseczek i innych środków ochrony osobistej.

Sprawdź też: Cennik przeprowadzki

Wzajemna pomoc

Zmieniając miejsce zamieszkania w stolicy oprócz pomocy firm możesz skorzystać ze wsparcia przyjaciół z Warszawy. Weź pod uwagę, by skontaktować się z lokatorami, którzy zajmą Twoje dawne lokum (a nawet tymi, którzy opuszczają mieszkanie, do którego się wprowadzisz, o ile to nie nowe m4). Możecie wspólnie wesprzeć się we wnoszeniu i wynoszeniu rzeczy.

W nowym miejscu zawrzyj znajomości z sąsiedztwem. Jeśli zajmiesz miejsce w nowo oddanym pod klucz mieszkaniu, najpewniej osoby mieszkające obok też są na etapie wprowadzania się i rozpakowywania. Pomóżcie sobie nawzajem, to świetny pretekst by się poznać i miło spędzić czas w tym gorącym okresie.

ZADZWOŃ I OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ PRZEPROWADZKI: 602 311 902