UPTRANS – Firma przeprowadzkowa Warszawa

Planowanie przeprowadzki

Planując przeprowadzkę firmy lub mieszkania niejednokrotnie zastanawiamy się jak poprowadzić cały proces, aby przebiegł jak najszybciej i bez zbędnego stresu.  Przewóz rzeczy można wykonać samodzielnie lub zlecić firmie przeprowadzkowej. Jeśli planujesz wykonać transport mebli samodzielnie zapraszamy do zapoznania się z artykułem Jak przygotować się do przeprowadzki, który z pewnością będzie Ci pomocny.

Wybierając drugą opcję, tj. skorzystanie z usług firmy transportowej również warto zapoznać się z powyższym artykułem, oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Tanie przeprowadzki Warszawa

Czy warto wybierać najtańszą ofertę? Niekoniecznie. Po pierwsze być może na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, iż transport mebli wyniesie nas niedużo wybierając najtańszą ofertę. Często jednak okazuje się inaczej. Po pierwsze, zdarza się, że najtańsi oferenci są amatorami, którzy  chcą dorobić na utrzymanie swojego samochodu dostawczego. Nie posiadają doświadczenia w odpowiednim zabezpieczeniu przewożonych mebli. Oczywiście czasami  nie zależy nam na bezpieczeństwie przewożonych rzeczy, ponieważ wywozimy je na działkę, gdzie i tak niedługo już posłużą. Najczęściej jednak przewóz dotyczy nowych mebli czy specjalistycznego sprzętu, który należy odpowiednio zapakować i przypiąć, co zapobiegnie uszkodzeniom podczas jazdy.

Inną kwestią jest forma prawna usługodawcy. Mieliśmy okazję poznać kilku przewoźników działających prywatnie, tj. bez prowadzonej działalności. Nie zawsze ma to znaczenie, jednak bezpieczniej skorzystać z usług prawdziwej firmy transportowej, która podaje swoje dane rejestrowe, niż osoby widmo, do której mamy tylko numer telefonu. Dzięki temu w razie potrzeby mamy również możliwość poprosić o fakturę lub paragon.

Najtańsze przeprowadzki to również ryzyko, że firma przeprowadzkowa nie inwestuje odpowiednio w sprzęt potrzebny do przewiezienia naszych rzeczy, co również może skutkować uszkodzeniem gabarytów.

Najlepiej więc wybrać ofertę, która ma rozsądne , wypośrodkowane ceny. Jest to oczywiście tylko jeden z punktów, na które warto zwrócić uwagę.

Bezpieczne przeprowadzki Warszawa

Jesteśmy zespołem posiadającym doświadczenie w przewożeniu mienia w ramach przeprowadzki mieszkania, firmy, transportu pojedynczych mebli i rzeczy oraz transportu specjalistycznego takiego jak przewóz sejfów, palet, antyków.

Usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Przyjmujemy również zlecenia na przeprowadzki na terenie Unii Europejskiej. Dysponujemy sprzętem i wykwalifikowanym personelem co zapewnia nam wykonanie usługi bezpiecznie i szybko.