CO ROBIMY

Przeprowadzki na terenie Warszawy

 

Jedną z podstawowych usług naszej firmy przeprowadzkowej są przeprowadzki mieszkań w Warszawie. Transport mebli i rzeczy osobistych wydaje się dużym przedsięwzięciem. Dzięki naszemu doświadczeniu sprawimy, że przeprowadzka mieszkania lub domu potrwa zaledwie kilka godzin. Zapewniamy demontaż i montaż wskazanych przez Państwa mebli. Dysponujemy również kartonami, do których można spakować osobiste rzeczy. Oferujemy również odpowiednie zabezpieczenie mebli i sprzętu przed zniszczeniem podczas transportu. Przeprowadzka bez stresu? Tak, z nami jest to możliwe! Zadzwoń i otrzymaj wycenę natychmiast!

Nasza firma wykonuje kompleksowe przeprowadzki dla firm na terenie Warszawy oraz całej Polski. Zakres usług ustalamy wspólnie z Państwem dzięki czemu łącząc nasze doświadczenie i Państwa oczekiwania, możemy zapewnić wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy flotę samochodów przystosowaną do przewozu dużych gabarytów, silnych i życzliwych pracowników, którzy sprostają najtrudniejszym wyzwaniom podczas przeprowadzki, jak również narzędzia i materiały, dzięki którym cały proces transportu Państwa rzeczy przebiegnie szybko i bezpiecznie.

W naszej ofercie znajduje się również transport mebli i rzeczy na terenie Warszawy i całej Polski. Oferujemy przewóz rzeczy ze sklepu, biura, mieszkania oraz każdego innego wskazanego przez Państwa miejsca. Jeśli jest taka potrzeba zabezpieczamy odpowiednio Państwa mienie, aby nie doszło do jego uszkodzenia podczas transportu. Istnieje również możliwość wynajmu samego samochodu z kierowcą, który zawsze chętnie pomoże w załadunku i rozładunku. Dysponujemy również paleciakami, jeśli zatem potrzebują Państwo przewieźć ładunek na paletach, nie jest to dla nas problemem. Sprawdź cenę transportu i zarezerwuj termin już teraz

Oprócz przeprowadzek i transportu zajmujemy się również opróżnianiem pomieszczeń ze starych, niepotrzebnych mebli i sprzętu. Oferujemy profesjonalną usługę opróżniania biur, mieszkań, piwnic, magazynów i innych pomieszczeń na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy demontaż starych mebli i sprzętu, załadunek a następnie wywóz i utylizację. Dzięki naszej firmie szybko pozbędziesz się niechcianych rzeczy.

Przewożone meble wymagają wcześniejszego demontażu i ponownego złożenia w miejscu docelowym? Kupili Państwo nowe meble i szukacie firmy, która je zmontuje? Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również montaż i demontaż stoisk targowych,  ekspozycji itp.