Jeżeli szukają Państwo zaufanej i solidnej firmy przeprowadzkowej, której możecie zlecić wszelkie prace związane z przeprowadzką w Warszawie – trafiliście idealnie! 

przeprowadzki na terenie warszawy

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych. Posiadamy świetną ekipę, która swoim doświadczeniem oraz umiejętnością wyjścia z każdej nieprzewidzianej sytuacji przebija konkurencję. Sprzęt, którym dysponujemy, taki jak pasy do noszenia oraz mocowania mebli, wszelkiego rodzaju wózki – od jeżdżących po schodach po wożące ciężkie szafy, jak również folie bąbelkowe i strecze – wszystko to pozwala szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie przeprowadzić Państwa mienie.

Zakres naszych usług:

  • Przeprowadzki firm i osób prywatnych
  • Przeprowadzki wewnętrzne
  • Transport mebli, sprzętu RTV i AGD, artykułów budowlanych itp.
  • Bagażówka
  • Demontaż mebli
  • Transport towaru na paletach
  • Inne zlecenia transportowe

Oprócz standardowego transportu, zajmujemy się również nietypowymi zleceniami.

solidne przeprowadzki na terenie Warszawy

Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego to od Państwa zależy zakres naszej pracy. My natomiast dzięki wiedzy i doświadczeniu wybieramy najlepsze rozwiązania tak, aby powierzone nam mienie dotarło bezpiecznie do punktu docelowego.

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW 

Jedną z najczęściej wybieranych usług przez naszych Klientów jest transport mebli. Przyjeżdżamy we wskazane przez Państwa miejsce, odpowiednio zabezpieczamy przewożone przedmioty, a następnie przewozimy je do miejsca docelowego. Ważnym aspektem jest, że po dojechaniu na miejsce wypakowujemy Państwa mienie w pomieszczeniach, które Państwo wskazaliście. Dlatego nie musicie się już martwić jak przesunąć ciężką szafę do innego pokoju – wszystko ustawiamy wedle wskazówek.

EKIPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Z pewnością nieraz zastanawialiście się Państwo jak wynieść duży mebel z mieszkania. Na pierwszy rzut oka bowiem wydaje się, że nie zmieści się w futrynie lub korytarzu. W takiej sytuacji również zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością poradzimy sobie nawet z najbardziej problematycznym meblem, a Państwo w tym czasie możecie spokojnie napić się herbaty 🙂 

Podsumowując – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonało się o tym wielu naszych zadowolonych Klientów. Niejednokrotnie zastanawiali się jak udało nam się wykonać zlecone, wydawać by się mogło trudne zadanie 🙂 

Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas usługi jest dla nas największym dowodem na to, że to co robimy, robimy dobrze i solidnie.

Sprawdź cennik przeprowadzki i zarezerwuj dogodny termin