Przeprowadzki mieszkań w Warszawie

Wykonujemy przeprowadzki mieszkań w Warszawie i okolicach. Obsługujemy wszystkie dzielnice, m.in Ursynów, Mokotów, Wilanów, Wawer, Bielany, Białołęka, Ursus. Kompleksowa i profesjonalna obsługa dostosowana do oczekiwań Klienta oraz kultura osobista i życzliwość – działamy na najwyższym poziomie, aby mieć pewność, że wykonaliśmy zadanie na 100%.

przeprowadzka mieszkania warszawa
przeprowadzka mieszkania w Warszawie Mokotów

Przeprowadzki mieszkań

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w przewozach mebli i rzeczy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie ułożenie i zabezpieczenie mebli i sprzętu rtv agd, tak, by dojechały w nowe miejsce w nienaruszonym stanie. Przeprowadzka mieszkania nie musi być stresująca, gdy zgrany zespół wie dokładnie, co ma robić. Samochody dostosowaliśmy do bezpiecznego przewozu nawet najcenniejszych mebli i urządzeń elektrycznych.

Wybór odpowiedniej firmy

Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszą firmą, wspólnie dostosujemy rodzaj przeprowadzki do Państwa potrzeb. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy wykonać usługę przeprowadzki podstawowej, czyli wyłącznie przewieźć przygotowane przez Państwa rzeczy lub dokonać usługę przeprowadzki kompleksowej. Zapakujemy drobniejsze rzeczy, takie jak ubrania, naczynia, książki, zabawki oraz wykonamy demontaż mebli. Następnie wszystko przewieziemy do nowego mieszkania i ustawimy we wskazanych miejscach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Przeprowadzki mieszkań

zadzwoń: 602311902

Sprawdź też Cennik przeprowadzki