+ 48602311902
info@uptrans.pl

Zmiana miejsca zamieszkania związana jest z koniecznością przewiezienia mienia ze starego do nowego mieszkania. Z pewnością zazwyczaj nie jest to łatwe i przyjemne, potrafi przysporzyć wielu stresów. Niektóre przedmioty trudniej jest odpowiednio zabezpieczyć, a niewłaściwie przewożone, narażone są na zniszczenie. Z całą pewnością planując przeprowadzkę warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług doświadczonej firmy przeprowadzkowej. Z pewnością pracownicy znający się na odpowiednim zabezpieczeniu i ustawieniu przewożonych rzeczy wezmą odpowiedzialność za cały proces przeprowadzki, w rezultacie Ty nie będziesz musiał się niczym martwić.

 

Przeprowadzki Warszawa

 

Jesteśmy firmą przeprowadzkową działającą głównie na terenie Warszawy, ale wykonujemy również zlecenia na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki, oraz transport pojedynczych mebli. 

Zastanawiasz się dlaczego to właśnie nam warto powierzyć swój dorobek na czas transportu? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak skutecznie zaplanować przewóz mebli od samego początku, aż po rozpakowanie ich we wskazanym miejscu w nowej lokalizacji. Zawsze przykładamy uwagę do jak najbardziej bezpiecznego transportu. Jesteśmy świadomi, że powierzając nam swoje rzeczy chcesz, by dotarły do nowego domu w niezmienionym stanie. I tak właśnie robimy! 

Kultura osobista oraz życzliwość naszych Pracowników w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem dają nam możliwość wykonywać usługi dla Ciebie na najwyższym poziomie. Przekonało się o tym wielu naszych zadowolonych Klientów, którzy chętnie wracają do nas przy okazji kolejnych przeprowadzek. Bardzo często okazuje się, że nasi nowi Klienci otrzymali namiary na naszą firmę od swoich znajomych. To dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie.

Samochód a przeprowadzka Warszawa

 

Posiadamy flotę pojazdów dostosowanych do przewozu dużych gabarytów jak meble i sprzęt AGD oraz mniejszych i delikatnych takich jak szklane naczynia, lustra lub drobny sprzęt RTV. Do dyspozycji mamy zarówno mniejsze vany świetnie sprawdzające się przy pojedynczym transporcie mebli,  jak i samochody dostawcze, których pojemność pozwoli na wykonanie przeprowadzki całego mieszkania lub firmy. Przewożone mienie jest w aucie odpowiednio zabezpieczone, aby podczas jazdy nie zostało uszkodzone.

Kompleksowa przeprowadzka 

 

Możemy zająć się kompleksowo przewozem Twoich rzeczy, tj. od ich umiejętnego pakowania, przez wyniesienie i zapakowanie do auta, aż po wypakowanie i ustawienie mebli w miejscu docelowym. Nasza firma przeprowadzkowa dysponuje materiałami potrzebnymi do przeprowadzki takimi jak folia oraz kartony. Dzięki temu wszystkie Twoje rzeczy dojadą bezpiecznie w wyznaczone miejsce. Gwarancją satysfakcji z wykonanej usługi jest możliwość podpisania umowy, która szczegółowo opisuje wszelkie warunki zleconej usługi.

Rzetelna firma przeprowadzkowa Warszawa to przeprowadzka bez stresu

Wybierając naszą firmę przekonasz się, że przeprowadzka nie musi wiązać się z pośpiechem i stresem. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się nowymi meblami lub nowym mieszkaniem o wiele szybciej. Dla Ciebie robimy wszystko, aby oszczędzić Ci w jak największym stopniu chaos związany z transportem Twoich rzeczy. 

Tanie przeprowadzki z zachowaniem wysokich standardów obsługi Klienta oraz bezpiecznego przewozu mebli. Szukasz firmy, której możesz zlecić przeprowadzkę mieszkania?  Zapraszamy!

Zadzwoń 602311902

 

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przeprowadzek

Przygotowujesz się do przeprowadzki? Podpowiemy jak ją zaplanować:

  1. Jak przygotować się do przeprowadzki
  2. Jaki samochód wybrać do przeprowadzki?
  3. Organizacja przeprowadzki firmy
  4. Jaką firmę przeprowadzkową wybrać
Przeprowadzki Warszawa
5 (100%) 3 votes