cennik przeprowadzki

Podane ceny są cenami brutto za 1 godzinę pracy.

Minimalny czas wynajmu 2 godziny.

samochód

+ aktywny kierowca

80 zł

PRZEJRZYSTA OFERTA
Brak ukrytych opłat
PROFESJONALIZM
Kierowca uczestniczy w załadunku i rozładunku
BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie mebli folią

samochód

+ 2 pracowników

110 zł

PRZEJRZYSTA OFERTA
Brak ukrytych opłat
PROFESJONALIZM
Doświadczony i życzliwy zespół
BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie mebli folią

samochód

+ 3-5 pracowników

140 zł +

PRZEJRZYSTA OFERTA
Brak ukrytych opłat
PROFESJONALIZM
Doświadczony i życzliwy zespół pracowników
BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie mebli folią

usługi w niedziele i Święta : cennik +50%

Na terenie Warszawy nie pobieramy opłaty za przejechane kilometry

Wycena indywidualna

Darmowa wycena na terenie warszawy

Oferujemy darmową wycenę na terenie Warszawy i okolic. Istnieje również możliwość ustalenia ceny telefonicznie w przeciągu kilku minut na podstawie podanych informacji.

Konkurencyjne ceny

Nasza firma oferuje atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Cena usługi uwarunkowana jest takimi czynnikami jak m.in: ilość powierzonego mienia, jego wymiary i waga, dostępność wind, odległość jaką pokona auto od punktu załadunku do miejsca rozładunku

Stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na terenie Warszawy nie pobieramy opłaty za przejechane kilometry.

Natychmiastowa wycena przeprowadzki przez telefon

Sprawdź cennik przeprowadzki i zarezerwuj termin już teraz!


Cennik przeprowadzki nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 i 543 Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 16 poz. 93 z póz. zm.).

Jedną z usług naszej firmy są przeprowadzki mieszkań i biur w Warszawie. Prawdopodobnie relokacja dobytku wydaje się być dużym przedsięwzięciem. Dzięki naszemu profesjonalizmowi sprawimy, że przeprowadzka zajmie zaledwie kilka godzin. Godnym uwagi jest fakt, iż w ramach naszych usług zapewniamy demontaż i montaż wskazanych mebli.  Oferujemy również zabezpieczenie mebli i sprzętu przed zniszczeniem podczas transportu.

W ofercie znajduje się również transport mebli i rzeczy na terenie Warszawy i całej Polski. Możemy zaoferować Państwu przewóz gabarytów ze sklepu oraz każdego innego wskazanego przez Państwa miejsca. W razie konieczności zabezpieczamy odpowiednio Państwa mienie, aby nie doszło do jego uszkodzenia podczas transportu. Istnieje również możliwość wynajmu samego samochodu z kierowcą, który zawsze chętnie pomoże w załadunku i rozładunku.

Jako solidna i doświadczona firma przeprowadzkowa zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę podczas przeprowadzki firmy pełni bezpieczeństwo przewożonych dokumentów oraz innych cennych rzeczy. W związku z tym wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujmy pojemniki wyposażone w plomby bezpieczeństwa. Dzięki temu będziecie Państwo mieli pewność, że poufne dane zostaną bezpiecznie przewiezione w nowe miejsce. 

Z pewnością część z nas miało do czynienia z sytuacją, gdy po wielu latach okazuje się, że piwnica, strych lub inne pomieszczenie w domu wypełniło się starymi meblami, zepsutym sprzętem AGD czekającym na naprawę kolejny rok, lub torbami z niepotrzebnymi rzeczami. Dlatego jeśli chcą Państwo odzyskać wolną przestrzeń zapraszamy do kontaktu. Wyniesiemy i uprzątniemy wskazane pomieszczenie, podczas gdy Państwo z pewnością zyskają ponownie miejsce do zagospodarowania. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przeprowadzki. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!