Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni, by ułatwić Twoją przeprowadzkę lub transport mebli w Warszawie. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać informacje lub umówić się na usługę.

Zamów wycenę

zadzwoń lub wypełnij formularz
tel: 602 311 902

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę przeprowadzkową?

  Naszą misją jest dostarczenie profesjonalnych usług przeprowadzkowych i transportu mebli, które spełnią Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, firmowym czy instytucjonalnym, nasza firma zawsze stawia na jakość, terminowość i bezpieczeństwo.

  Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podejmujemy się każdego zlecenia. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Ci gładkie przejście przez proces przeprowadzki lub transportu mebli. Cieszymy się na możliwość współpracy z Tobą i zapewnienia Ci kompleksowej pomocy w realizacji Twoich potrzeb związanych z przeprowadzką lub transporcie mebli.

  opinie na temat firmy przeprowadzkowej w warszawie

  Nigdy nie spotkałam się z taką życzliwością ze strony żadnej firmy i równie świetną organizacją. Sytuacja była krytyczna, ponieważ nie doszedł mój mail i w rezultacie nie byłam umówiona. Przeprowadzka została zorganizowana spontanicznie i bardzo profesjonalnie, wszystko poszło szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję i polecam!

  opinie na temat firmy przeprowadzkowej w warszawie

  Drugi raz korzystam z usług Pana Patryka. Jestem zachwycona podejściem, rzetelnie wykonana praca i świetnym kontaktem z klientem. Na swoim przykładzie wiem że sprawy problematyczne – ciężki niewygodny narożnik i wąskie przejscia- są dla Pana Patryka realne do zrealizowania. Jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję że do następnego, tym razem już bez narożnika

  opinie na temat firmy przeprowadzkowej w warszawie

  Bardzo solidna firma przeprowadzkowa. Z ich usług korzystali wcześniej moi znajomi i polecili mi ich gdy szukałem kogoś do przeprowadzki mieszkania. Wszystko zostało wykonane sprawnie. Jestem zadowolony, dziękuję.

  opinie na temat firmy przeprowadzkowej w warszawie

  Panowie szybko i sprawnie ogarnęli moją małą przeprowadzkę. Bardzo profesjonalnie, wszystko dotarło bez żadnych uszkodzeń, całość załatwiona w 2 godziny, przy okazji taniej niż proponowała konkurencja:) Polecam!

  Scroll to Top