jaką firmę przeprowadzkową wybrać

Jaką firmę przeprowadzkową wybrać​

Wszyscy na pewno zgadzamy się, że bardzo ważne jest to, aby meble czy sprzęt powierzony firmie przewozowej dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Dlatego tak istotną sprawą jest sprawdzenie czy firma posiada doświadczenie i zna się na tym co robi. Jednym ze sposobów jest sprawdzenie opinii w internecie o danej firmie przeprowadzkowej oraz wypytanie znajomych, którzy być może korzystali niedawno z takich usług. Dzięki temu mamy większe szanse, że trafimy na sprawdzonych ludzi, wiedzących jak poprawnie zabezpieczyć przewożone rzeczy. Jaką firmę przeprowadzkową wybrać​ i na co zwrócić uwagę?

Jaką firmę przeprowadzkową wybrać​ – Cena

Często szukając odpowiedniej ekipy przewozowej korzystamy z portali z ogłoszeniami. Można tam trafić na okazyjnie niskie ceny. Pytanie tylko czy warto korzystać z najtańszej osoby? Prawdopodobnie działa na własną rękę i nie zawsze może znać się na tym, co robi. Niekiedy zdarza się, że takie ogłoszenia wystawiają osoby posiadające samochód dostawczy do innych celów. Usługi przeprowadzkowe świadczą dodatkowo, jednak nie do końca znając się na specyfice branży.

Proponujemy zatem sprawdzić, czy dana osoba posiada pozytywne opinie od poprzednich klientów. Warto zobaczyć również,czy ma stronę internetową, na której znajdują się dane firmy. Pozwoli nam to w razie czego łatwiej wyegzekwować swoje prawa niż w przypadku, gdy mamy tylko numer telefonu osoby, której powierzyliśmy nasze mienie, i nic poza tym. Oprócz tego jesteśmy pewni, że od firmy jeśli będzie taka potrzeba, dostaniemy fakturę.

Samochód do przeprowadzki

Sprawdźmy jakimi samochodami dysponuje znaleziona przez nas firma zajmująca się przeprowadzkami. Dobrze, jeśli posiada taki samochód, który będzie w stanie pomieścić nasze rzeczy. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu, ponieważ kierowca nie będzie musiał wykonywać kilkunastu kursów.

Sprawdź ceny przeprowadzek

Jaką firmę przeprowadzkową wybrać​ – zakres usług

Zastanawiając się, jaką firmę przeprowadzkową wybrać pomyślmy, jaki zakres usług nas interesuje. Obecny rynek firm transportowych jest bardzo duży, a zakres usług może się znacząco różnić. Zastanówmy się więc czego oczekujemy od firmy i sprawdźmy czy usługodawca będzie w stanie spełnić nasze wymagania. Obecnie możemy liczyć na pomoc w pakowaniu rzeczy, demontażu i montażu mebli w miejscu docelowym, magazynowaniu, utylizacji niepotrzebnych rzeczy, zabezpieczeniu tranportowanych rzeczy folią lub innymi materiałami. Wszystko po to, aby przeprowadzka mieszkania czy biura przebiegła jak najsprawniej i w pełni bezpiecznie.

Kultura osobista pracowników firmy

Bardzo ważną kwestią a często zapominaną jest kultura osobista pracowników. Na pewno przebieg przeprowadzki będzie o wiele przyjemniejszy, jeśli zdecydujemy się na firmę, w której pracownicy będą potrafili zachować się taktownie i życzliwie. Zwróćmy na to uwagę już podczas rozmowy telefonicznej

Otrzymaj bezpłatną i niezobowiązującą wycenę – zadzwoń:

602 311 902

Scroll to Top