Szybka przeprowadzka - sposoby na bezproblemową przeprowadzkę

Szybka przeprowadzka – sposoby na bezproblemową przeprowadzkę

Przeprowadzka bardzo często wiąże się z radością – nowe miejsce, nowy etap życia, nowe wyzwania i przygody.  Jednak, aby wszystko rozpocząć od nowa należy wykonać jeden, wydawać by się mogło trudny krok – przewieźć wszystkie meble i rzeczy osobiste do nowego mieszkania lub biura. Nie ma jednak potrzeby,  by od razu załamywać ręce i stresować się na myśl o wielkim bałaganie, chaosie i niezliczonej liczbie worków, toreb i paczek. Przeprowadzka wcale nie musi tak wyglądać!  Szybka przeprowadzka – czy jest możliwa? Poniżej przedstawiamy kilka trików, które sprawią, że przebiegnie bez większych problemów.

Szybka przeprowadzka – od czego zacząć?

Nawet jeśli do dnia ostatecznego przeniesienia się w nowe miejsce zostało jeszcze wiele czasu już teraz zacznij przeglądać rzeczy i zdecyduj, które z nich nie będą Ci już więcej potrzebne, a następnie się ich pozbądź. Dzięki temu unikniesz przewożenia niepotrzebnych rzeczy w nowe miejsce oraz zyskasz dodatkową przestrzeń na inne, potrzebne rzeczy.

Szybka przeprowadzka – zacznij pakować się wcześniej

Choć wydaje Ci się, że spakujesz wszystko w kilka godzin, niestety tak nie będzie. Wiemy to z doświadczenia 🙂 Podczas pakowania okazuje się, że w szafach znajdują się rzeczy, o których dawno zapomnieliśmy. Z zaplanowanych 5-10 kartonów robi się 20, a końca pakowania nie widać. Dlatego zacznij pakować wszystko wcześniej niż zaplanowałeś. Zaoszczędzisz sobie nerwów i pośpiechu oraz spakujesz wszystko na spokojnie mogąc zadbać o segregację bagaży. Jeśli zdecydujesz się, aby pakowaniem zajęła się firma przeprowadzkowa , zadbaj o to, by jej pracownicy wiedzieli dokładnie co mają spakować, jak również gdzie następnie będą mieli zostawić spakowane rzeczy w nowej lokalizacji.

Oszczędzaj miejsce

Aby zaoszczędzić miejsce w samochodzie podczas transportu mebli, zaopatrz się w worki próżniowe i worki na śmieci.  Część garderoby i pościel możesz umieścić w workach próżniowych, dzięki czemu zyskasz sporo miejsca. Inne miękkie rzeczy takie jak pluszaki czy koce możesz włożyć do worków na śmieci i zabezpieczyć nimi inne delikatne rzeczy.  Gdy będziesz korzystać z usług solidnej firmy przeprowadzkowej nie martw się – pracownicy zabezpieczą delikatne rzeczy folią, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Zawartość szafy na wieszaki

Ubrania, które przechowujesz na wieszakach  zabezpiecz dużym workiem na śmieci. W dnie worka zrób małą dziurę i przewlecz przez nią haczyki od wieszaków. Ubrania będą zabezpieczone przed zabrudzeniami i nie pogniotą się, ponieważ będziesz miał możliwość powiesić je w aucie lub położyć na płasko.

Segreguj przewożone rzeczy

Do jednego kartonu zapakuj rzeczy, które będą w tym samym pomieszczeniu, najlepiej na tej samej półce czy w tej samej szufladzie. Dzięki takiemu porządkowi zaoszczędzisz sporo czasu.  Zarezerwuj sobie co najmniej jeden karton na podręczne rzeczy, które będą Ci potrzebne w ciągu pierwszych kilku dni po przeprowadzce. Wyobrażasz sobie przeszukanie wszystkich kartonów w poszukiwaniu kubka, szczoteczki do zębów czy czajnika ? Lepiej wykorzystać te chwile na odpoczynek.

Szybka przeprowadzka bez stresu

Podsumowując – transport mebli i rzeczy do nowego miejsca może przebiec spokojnie i sprawnie. Wystarczy tylko, że zaplanujesz przeprowadzkę wcześniej i zadbasz o przemyślany porządek. Korzystając z usług firmy przeprowadzkowej zyskasz dodatkowy czas oraz nie będziesz musiał martwić się jak przewieźć  i wnieść dużą sofę lub szafę. Pamiętaj jednak, aby wybierając wykonawcę usługi zrobić to dobrze, by potem nie żałować.

Jak wybrać odpowiednią firmę? Sprawdź opinie w Internecie,  zadzwoń i wypytaj o istotne szczegóły jakie Cię interesują. Więcej o tym znajdziesz też we wpisie Jaką firmę przeprowadzkową wybrać.

Jedno jest pewne, okazje typu transport za 50 zł – nie istnieją. Nie wybieraj najtańszych ofert – jakość też kosztuje. Wybierz firmę, która oprócz numeru telefonu, podaje też swoje dane rejestrowe – w razie potrzeby będziesz miał możliwość otrzymać fakturę, oraz będziesz wiedział z kim masz do czynienia 🙂 Życzymy powodzenia! Szybka przeprowadzka jest możliwa!:)

Bezpłatna wycena i więcej szczegółów – zadzwoń:

602 311 902

Scroll to Top