Przeprowadzka na własną rękę czy firma przeprowadzkowa?

Większość Polaków, szczególnie Ci, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach, uważa, że robienie czegoś na własną rękę jest najbardziej wskazaną i najlepszą opcją. Zastanawiasz się, czy przeprowadzka na własną rękę to faktycznie dobry pomysł czy lepiej skorzystać z firmy przeprowadzkowej, która zrobi to za Ciebie? Dobrze trafiłeś!

Przeprowadzka na własną rękę

Istnieje wiele firm przeprowadzkowych, które oferują nam swoją pomoc i dzielą się doświadczeniem przy przeprowadzce. Czy warto w natłoku naszych spraw i obowiązków wykorzystywać urlop i zaprzątać sobie głowę tym często nie łatwym logistycznie przedsięwzięciem? Niejednokrotnie wiadomość o zmianie miejsca zamieszkania przychodzi do nas znienacka. Mamy niewiele czasu na spakowanie się, przewiezienie mebli i dobytku. Czy zatem przeprowadzka na własną rękę to dobry pomysł?

Firma przeprowadzkowa – plusy

Atutem firmy przeprowadzkowej jest możliwość doboru samochodu do ilości transportowanego mienia i przetransportowania go jednym kursem. Zazwyczaj ilość rzeczy jakie mamy ze sobą do zabrania przekracza możliwości naszego samochodu osobowego lub samochodu sąsiada.

Dobra firma transportowa posiada na wyposażeniu każdego auta specjalistyczny sprzęt, który nie tylko ułatwia przenoszenie szaf, łóżek czy pianina ale także zabezpiecza przed uszkodzeniami, których chcemy uniknąć. Pracownicy zabezpieczą i prawidłowo załadują wszystkie rzeczy tak, aby następnie móc w nowym miejscu ustawić je w wyznaczonym miejscu. W celu zachowania najwyższej ostrożności doświadczony kierowca wytycza optymalną trasę omijając dziury.

Przeprowadzka bez stresu

Przewoźnik realizując nasze zlecenie bierze odpowiedzialność za powierzone mu rzeczy. Dbajmy o to, aby wybrać firmę, posiadającą wykwalifikowaną i zgraną ekipę. Ważny jest również sprzęt niezbędny do przeprowadzki taki jak np. różnego rodzaju wózki, paski do mocowania mebli, materiały zabezpieczające i chroniące nasz dobytek, oraz duży dostosowany do transportu mebli, sprzętu rtv agd samochód. Unikniemy w ten sposób nerwów, stresu i chaosu jaki panuje podczas próby samodzielnego przeprowadzenia się.

Zadzwoń i zapytaj o wycenę przeprowadzki

602 311 902

Scroll to Top