Nie trać czasu!

Zleć przeprowadzkę naszej firmie!

zadzwoń 602 311 902

Firma przeprowadzkowa czy własne auto? Jaki samochód wybrać do przeprowadzki? 

Przeprowadzka czy transport mebli lub sprzętu to duże i poważne przedsięwzięcie, które za każdym razem spędza nam sen z powiek. Pierwszym problemem jaki stoi nam na drodze jest odpowiedni dobór auta, którym wykonamy transport mebli oraz całego naszego majątku.

Do dyspozycji mamy trzy rodzaje pojazdów:
  • Podstawowym, a zarazem najmniejszym z nich jest tzw. dostawczak do 3,5 tony. Taki samochód ma ładowność około 1,5 tony i 10m3 dzięki czemu pozwoli nam przewieźć wyposażenie niewielkiej kawalerki lub 4 euro palety.
  • Większym i najczęściej używanym do przewozu rzeczy autem jest kontenerowiec. Jego przestrzeń ładunkowa to około 20m3. Umożliwia nam to przewiezienie rzeczy ze standardowego 2-3 a nawet 4 pokojowego mieszkania lub 8 euro palet.
  • Największy jest meblowóz – jego ładowność zaczyna się od 40m3 w zależności od modelu. W transporcie takim samochodem nie musimy martwić się o brak wystarczającej ilości miejsca.

Jeżeli jednak nie chcemy zaprzątać sobie głowy przewozem mebli lub boimy się, że nie dokonamy odpowiedniego wyboru, polecamy skorzystanie z usług firmy UPTRANS. Nasi pracownicy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią w jednej chwili dobrać samochód optymalny do Państwa potrzeb jak również dokonają bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi.

Jeśli zastanawiasz się o czym warto pamiętać przed przeprowadzką przeczytaj post Jak przygotować się do przeprowadzki

Jaki samochód wybrać do przeprowadzki ?
5 (100%) 1 vote